Współpraca

PlayFitCook to rozwijający się projekt bloga, który rusza po dłuższej przerwie. Mam wiele pomysłów na jego tworzenie. Znajdziesz tutaj przepisy, posty związane z grami jak również trochę wiedzy oraz porad związanych ze zdrowym stylem życia.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Mogę sam przygotować artykuł inspirowany Twoim produktem, usługą lub wydarzeniem. Mogę również zaplanować i poprowadzić dla Ciebie całą kampanię lub cykl artykułów. Jedyny warunek to materiał musi być związany tematycznie z gotowaniem, grami lub ze sportem. Prowadzę również konta w mediach społecznościowych, gdzie także mogę rozwinąć opisywany temat.

Podejmę też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Jestem otwarty również na propozycje zamieszczania waszych przepisów, recenzji gier jak również wiedzy merytorycznej z zakresu kulturystyki. Masz ciekawy pomysł na artykuł? Wyślij go do mnie – zamieszczę go podając Ciebie jako autora.

Więcej informacji na temat projektu, jego statystyk czy zasad i kosztów współpracy reklamowej, otrzymasz po wysłaniu zapytania na mój adres e-mail.

Dziękuję z góry za wszelką pomoc przy promocji PlayFitCook i udostępnianie tej strony znajomym. Zapraszam do kontaktu i czekam na wasze propozycje.

Pozdrawiam
Mateusz
playfitcook@gmail.com
tel. +48 501-665-170