World of Warcraft Legion poziom maksymalny czy to koniec przygody?

W World of Warcraft Legion poziom maksymalny to dopiero pierwszy mały krok do rozpoczęcia (niekończącej się?) przygody. Gra jest tak bardzo rozbudowana, że nawet nie chcę wiedzieć ile czasu potrzeba nam by było, żeby zdobyć wszystko co gra ma nam do zaoferowania…

A WIĘC CO MOŻE NAM WORLD OF WARCRAFT ZAOFEROWAĆ?

World Questy – jeśli chcemy zrobić wszystkie aby mieć czystą mapę na jednej postaci polecam zarezerwować sobie parę godzinek na jedną postać

Dungeony – mamy dostępne 4 rodzaje, mythic robimy raz w tygodniu, heroic oraz normal możemy robić do woli. Heroic daje nam zawsze jakiś AP ale według mnie nie warto spamować jeśli zdobyliśmy już przedmioty z tego poziomu. Do tego mythic+   – możemy robić do woli jeśli znajdujemy osobę z kluczem. Poziomy od 1 do X? Aktualnie rekord to +15 z czego na każdym plusie jest coraz trudniej. Kluczom co tydzień zmieniają sie umiejętności np. boss ma 40% więcej życia lub np. potwory wybuchają itd…

Profesje – różnorodność profesji z pewnością załatwi nam godziny zabawy a jeśli chcemy zdobyć wszystkie przepisy na maksymalnym poziomie no to proponuję kupić zrobić parę kaw

Questy i reputacja – co do questów w nowej krainie jeśli zrobimy wszystkie to zostają nam daily, ale jeśli ktoś ma ochotę zawsze może wrócić po questować po achievementy, transmogi, pety, mounty do starych krain. Reputacji także mamy mnóstwo do wbicia znajdziemy za nią tytuły, mounty, pety, przepisy do profesji.

Tytuły – jest to następna rzeczy, której znajdziemy mnóstwo w świecie World of Warcraft, zdobycie niektórych zajmuje nam podobnie jak z achievementami nawet parę tygodni.

Achievementy – nie wiem czy ktoś ma wszystkie, jest ich zaledwie 2275, gdzie zrobienie niektórych zajmuje nawet parę tygodni… Osobiście robię tylko jeśli jest za achievement fajny mount.

Pet Battle! – Walki petów, pokemon w wersji blizzarda. Zdobywamy pety, które potem szkolimy, możemy mierzyć się z innymi graczami lub z potworami spotkanymi w grze. Petów jest cała masa, zdobycie większej ilości oraz jej wyszkolenie to nie lada wyzwanie.

Collections – 425 mountów, 861 petów, zabawki 21 stron po 18 na każdej…. Do tego Heirloomy oraz Transmogi… krótko mówiąc – jest co zbierać.

PvP – Arenki, Battlegroundy, WQ lub po prostu polowanie na graczy z innej frakcji gdzie tylko chcemy. Nawet jeśli nie gramy tak często, aktualnie nasze przedmioty w PvP skalują się do danego poziomu, a więc mamy szanse spokojnie rywalizować z innymi graczami ale tylko na arenach oraz battlegroundach.

Pewnie jest jeszcze parę rzeczy, o których zapomniałem ale ciężko jest się nudzić.

RAIDY! 

Flagowy wytwór Blizzarda. Emerald Nightmare a już niedługo Nighthold. Emerald Nightmare 7 bossowy raid tak samo jak dungeony 3 poziomy tylko bez mythic +. Normal oraz Heroic możemy robić od 10 do 30 osób, Mythic tylko z pełną 20. Normal oraz Heroic stosunkowo łatwy, Mythic porównując czas zabicia wszystkich bossów do poprzednich dodatków jest jednym z łatwiejszych. World 1st należy do Rosji, która zabiła Xaviusa w mniej niż 24 godziny od otwarcia raidu. Polska znalazła swoje miejsce na 31 miejscu co jest na prawdę dobrym wynikiem. Same bossy jak również instancja świetnie zrobione graficzne, z pewnością dostarczą zabawy na długie godziny.

SURAMAR

Tutaj znajdziemy ogólne informacje na temat Suramaru, treningu oraz nagród jakie są w skrzynkach. Suramar WoW Head

Legion mile mnie zaskoczył uwierzcie mi, że jest co robić nawet jeśli ktoś ma bardzo dużo czasu na grę nie zazna nudy. Znam osoby, które grają bardzo długo już w WoWa , mimo grania całe dnie nie nadążają ze wszystkim na dwóch postaciach. Więcej o legionie w poprzednim poście.

PATCH 7.1!

Żeby tego było mało niespełna 2 miesiące po premierze 25 października dostaniemy nowy patch wraz z nowymi dungeonami, questami…. Contentu nigdy mało widać, że Blizzard uczy się na błędach.

CZY JEST COŚ CO POWINNIŚMY CODZIENNIE MIEĆ ZROBIONE?

Zdecydowanie tak wymienię te rzeczy, które według mnie na postaciach powinniśmy robić jeśli myślimy raidować oraz powiem coś więcej o samym dodatku. Najbardziej w WoWie przypadło mi leczenie dlatego stworzyłem dwie postacie main – Holy Priest oraz alt – Restoration Druid.

  1. World Questy – ja robię tylko te na Artifact Power oraz wszystkie w Suramar. Oczywiście jeśli zobaczymy jakiś item, który będzie lepszy od tego, który mamy aktualnie możemy się pokusić ale AP jest najważniejsze. World Questy resetują się o 9 rano i wieczorem. Co 6 godzin pojawiają się od 1 chyba do 4 questów, które trwają tylko 6 godzin. Ile dziennie zajmuje ich zrobienie ? Od godzinki do dwóch na jednej postaci zależnie od tego jakie questy nam się trafią, czasami nawet 30 min ale bardzo rzadko.
  2. Class Hall – wysyłanie misji w Class Hallu, sekundowa robota oraz mamy teraz aplikację, w której możemy to robić nie siedząc przed komputerem.
  3. Random Heroic Dungeon – pierwszy dungeon w dniu daje nam token na 400AP(+% z Artefakt Knowledge) (15-30min)

Dungeony na poziomie Mythic resetują się co tydzień a więc na spokojnie powinniśmy znaleźć czas aby je zrobić to akurat zajmuje już więcej czasu zależnie od grupy ale wszystkie jakieś 4-5h(oczywiście nie musimy wszystkich na raz)

Withered army training – co 3 dni mamy możliwość zrobienia treningu, w treningu jesteśmy „wodzem” i staramy się zebrać jak najwięcej punktów. Punkty przydzielane są nam za zabijanie potworów. Możemy wynosić skrzynki, z których dostajemy nagrody, średnie skrzynki potrzebują 5 naszych „żołnierzy” aby ją wynieść a duże potrzebują 10. Przed pierwszym pójściem polecam pooglądać poradniki na YouTubie i zobaczyć jak to wygląda. Sam się szkolę aby wyciągać jak najlepsze wyniki.

Zostaw komentarz:

Zobacz inne posty

Kawa pomaga czy szkodzi? Czym możemy ją zastąpić? Kawa jest zdecydowanie jednym z moich nałogów. Jak pewnie wielu z was nie wyobrażam sobie startu dnia bez niej. Często można spotkać się z opiniami o szkodliwości kawy. Znajdą się też osoby, które po prostu nie tolerują tego smaku. Kawa Dlaczego...
Najprostszy proteinowy Mug Cake – Brownie! Mug Cake najszybszy oraz najprostszy sposób na szybką przekąskę. Smaczne ciastko, którego czas przygotowania wynosi aż minutę! Proteinowy mug cake - brownie, chyba najszybsza przekąska jaką możemy zrobić sami, która zawiera taką ilość białka, ...
Praca na wyjeździe lub nieoczekiwany wyjazd? Co z dietą? Wiele osób ma problemy z dietą podczas wyjazdów, a wymówką jest,że "nie jestem w domu" więc nie mogą jeść nazwijmy to "odpowiednio".  Branża fitness w dzisiejszych czasach jest już bardzo rozwinięta i mamy bardzo duży dostęp do zdrowych produktów czy...